Wybór miejsc - Teatr Muzyczny Capitol

Wybór miejsc

Mock. Czarna burleska

Termin: 2021-12-10 18:00
Czas trwania spektaklu: 150 min.
Miejsce: Duża Scena
Dodatkowe informacje: spektakl dla widzów dorosłych | Liczba udostępnionych miejsc na widowni zależy od aktualnych wytycznych. Obowiązek zachowania odstępu między zajmowanymi miejscami nie dotyczy: widza uczestniczącego w pokazie z dzieckiem, które nie ukończyło 13 roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
Ograniczenia: Można kupić od 1 do 10 biletów. Miejsca w strefie III mają ograniczoną widoczność. Bilety dla osób posiadających certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 wymagają okazania tego certyfikatu przed wejściem na widownię. Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich przed zakupem biletu proszone są o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Widzów (71/ 789 04 51)

Autorem scenariusza i reżyserem jest Konrad Imiela, teksty piosenek napisali Roman Kołakowski i Konrad Imiela, muzykę skomponował Grzegorz Rdzak. W roli komisarza Mocka zobaczymy Artura Caturiana.

Przygody Mocka to klasyczne, chandlerowskie kryminały noir z nutą thrillera. Są lekturą bardzo popularną, przedwojenne realia miasta przedstawiają z niezwykłą pieczołowitością. Zostały przetłumaczone na kilkanaście języków.

Trwa komunikacja z serwerem…

Legenda

 
Strefa I
 
Strefa II
 
Strefa III - miejsca z ograniczoną widocznością
 
Bilety dla osób posiadających certyfikat szczepienia przeciw COVID-19
 
Bilety dla osób posiadających certyfikat szczepienia przeciw COVID-19, Strefa II
 
Bilety dla osób posiadających certyfikat szczepienia przeciw COVID-19, Strefa III
 
Miejsce niedostępne
 
Miejsce wybrane (w koszyku)