Wybór miejsc

Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami

Termin: 2020-11-21 18:00
Czas trwania spektaklu: 125 min.
Miejsce: Duża Scena
Dodatkowe informacje: Podczas spektaklu aktorzy palą papierosy |   Liczba udostępnionych miejsc na widowni zależy od aktualnych wytycznych. Obowiązek zachowania odstępu między zajmowanymi miejscami nie dotyczy: widza uczestniczącego w pokazie z dzieckiem, które nie ukończyło 13 roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
Data premiery: 2014-04-05
Ograniczenia: Można kupić od 1 do 10 biletów. Miejsca w strefie III mają ograniczoną widoczność

Spektakl Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami opowiada o fenomenie trójki artystów amerykańskich będących u szczytu kariery na przełomie lat 60. i 70. XX wieku.

To Frank Sinatra, Sammy Davis Junior i Dean Martin. Ich trio nosiło nieformalną nazwę Rat Pack i, pod taką nazwą występując, elektryzowało widownie wielkich sal koncertowych, rewii i kabaretów.

Obsadzając w rolach Franka, Sammy'ego i Deana trzech aktorów chcemy zainscenizować koncert Rat Pack, opowiadając przy tym o biografiach artystów, muzyce i realiach showbiznesu z tamtych lat.

Na scenie Teatru Muzycznego Capitol zabrzmią największe przeboje tria Rat Pack, takie jak Everybody loves somebody, Fly me to the moon, New York, New York czy Mambo Italiano.

Trwa komunikacja z serwerem…

Legenda

 
Strefa I
 
Strefa III - miejsca z ograniczoną widocznością
 
Strefa II
 
Miejsce niedostępne
 
Miejsce wybrane (w koszyku)