Wybór miejsc

Trzej muszkieterowie

Termin: 2017-11-24 18:30
Czas trwania spektaklu: 225 min.
Miejsce: Duża Scena Teatru Muzycznego CAPITOL
Data premiery: 2015-10-10
Ograniczenia: Można kupić od 1 do 10 biletów. Miejsca w sektorze III mają ograniczoną widoczność

Znana fabuła w nowej, musicalowej odsłonie, ze świetną muzyką Krzesimira Dębskiego, pełna emocjonujących zwrotów akcji i widowiskowych walk szermierczych. Libretto i piosenki Konrada Imieli i Marka Kocota zawierają wszystkie ważne wątki powieści Aleksandra Dumasa: przyjaźń Atosa, Portosa, Aramisa i d’Artagnana, mroczną postać Milady, intrygę kardynała Richelieu i historię słynnych diamentowych spinek królowej Anny Austriaczki.

Akcja spektaklu rozpoczyna się 20 lat po wydarzeniach opisanych w książce, ale nie kieruje się tropami kolejnych powieści cyklu. Historię muszkieterów wywoła z przeszłości Planchet, dawny sługa d’Artagnana, dziś mistrz krawiecki, opowiadając przybyłemu doń młodemu klientowi o niegdysiejszych wartościach: honorze, lojalności i przyjaźni.

To opowieść o świecie, w którym "brunatny kolor miała ziemia zroszona krwią muszkieterów, a drogie koronki zdzieraliśmy z dekoltów pięknych dam, ku ich wielkiej uciesze. Ale droższe od wszystkich koronek były honor, odwaga i przyjaźń. Bo jeden walczył za wszystkich, a wszyscy za jednego!"

Więcej o spektaklu, zdjęcia, recenzje.

Trwa komunikacja z serwerem…

Legenda

 
Strefa I
 
Strefa II
 
Strefa III
 
Strefa VIP
 
Miejsce niedostępne
 
Miejsce wybrane (w koszyku)